پاسخگویی سوالات و پشتیبانی از طریق sms یا id تلگرام odeylam@ بصورت ۲۴ ساعته /برای پیگیری سفارشات خود قسمت پایین سایت مراجعه فرمایید/کد تخفیف اولین خرید بالای۵۰۰ت از سایت: od.deylam

نحوه پیگیری سفارشات ثبت شده

در ابتدا وضعیت سفارشاتی که "تحویل داده شد"  میباشند به معنای تحویل سفارش به اداره پست میباشد که بعد از طی فرآیند پستی بدستتان خواهد رسید.

 

برای پیگیری سفارشات ثبت شده از این طریق اقدام نمایید:

معمولا بعد از یک تا سه روز کاری سفارشات ارسال میشوند و کد رهگیری ۲۴ رقمی به شماره موبایل ثبت شده پیامک میشود،شما میتوانید با استفاده ازین کد در سامانه اداره پست موقعیت مکانی دقیق مرسوله خود را زیر نظر داشته باشید.معمولا سفارشات بین 3 تا 7 روز کاری بعد از ارسال توسط ما بدستتان میرسد چنانچه به هر دلیل بعد از این تاریخ سفارش به دستتان نرسیده با کد مرسوله 24 رقمی که در اختیار دارید به نزدیکترین اداره پست خود مراجعه کنید و یا تماس بگیرید. /در صورت عدم دریافت کد 24 رقمی لطفا با ما تماس بگیرید 09164776107

 

لینک سایت اداره پست جهت پیگیری مرسوله با استفاده از کد 24 رقمی

 

 

ضمنا کد مرسولات علاوه بر پیامک در کانال تلگرام مخصوص هم قرار میگیرند :

لینک کانال تلگرام مخصوص کدهای ارسالی فروشگاه اورجینال دیلم

 

توضیحا اینکه چنانچه وضعیت سفارش شما "تحویل داده شد " میباشد به معنی آن است که سفارش تحویل پست شده و بزودی توسط اداره پست به دستتان خواهد رسید.

 

با تشکر از اعتماد شما به مجموعه اورجینال دیلم امید که با جلب رضایت حداکثری شما زمینه را برای خدمت هرچه بیشتر به شما فراهم آوریم.

 

لینک صفحه اینستاگرام فروشگاه برای ارتباط هرچه بهتر با ما/کلیک کنید/

برگشت به بالا
×