قابل توجه مشتریان گرامی تمامی سفارشاتی که از تاریخ ۲۷ اسفند به بعد ثبت شده اند با توجه حجم و میزان سفارشات به مرور و در تاریخ های 5 و 6 و 7 و 8 فروردین بسته بندی و به اداره پست تحویل داده میشوند و نیازی به تماس برای پیگیری سفارش وجود ندارد.با تشکر از اعتماد و صبوری شما عزیزان/کد تخفیف ۱۰ درصدی برای سبد خریدهای بالای ۱ت: odeylam

نحوه پیگیری سفارشات ثبت شده

در ابتدا باید گفته شود وضعیت سفارشاتی که "تحویل داده شد"  میباشند به معنای تحویل سفارش به اداره پست میباشد که بعد از طی فرآیند پستی بدستتان خواهد رسید.

ای دی چت با ما در تلگرام:odeylam

برای پیگیری سفارشات ثبت شده از این طریق اقدام نمایید:

معمولا بعد از یک تا سه روز کاری سفارشات ارسال میشوند و کد رهگیری ۲۴ رقمی در کانال تلگرام مخصوص به نشانی https://t.me/odpeygiri قرار میدهیم،شما میتوانید با استفاده ازین کد در سامانه اداره پست موقعیت مکانی دقیق مرسوله خود را زیر نظر داشته باشید.معمولا سفارشات بین 2 تا 7 روز کاری" بعد از ارسال توسط ما بدستتان میرسد چنانچه به هر دلیل بعد از این تاریخ سفارش به دستتان نرسیده با کد مرسوله 24 رقمی که در اختیار دارید به نزدیکترین اداره پست خود مراجعه کنید و یا تماس بگیرید. /در صورت عدم دریافت کد 24 رقمی لطفا ما را مطلع کنید.

 

 

لینک کانال تلگرام مخصوص کدهای ارسالی فروشگاه اورجینال دیلم

 

با تشکر از اعتماد شما به مجموعه اورجینال دیلم امید که با جلب رضایت حداکثری شما زمینه را برای خدمت هرچه بیشتر به شما فراهم آوریم.

 

لینک صفحه اینستاگرام فروشگاه برای ارتباط هرچه بهتر با ما/کلیک کنید/

تلفن:

02191690206

برگشت به بالا
×
گفتگوی آنلاین در واتساپ
برای شروع گفتگو کلیک کنید.